Instagram Etkileşim Aracı

Instagram Etkileşim Aracı - Beğeni ve Yorum İşlemleri

Merhabalar, geliştirdiğim Instagram Etkileşim Aracı ile iyi içeriğe sahip olan ve profiline istediği etkileşimi alamayan kişilerin daha fazla etkileşim alabilmelerini sağlayan bir uygulama oluşturdum.

Instagram da organik şekilde büyümenin bir yolu da başkalarıyla etkileşimde bulunmaktır. Beğeni veya yorum yaptığınız kişiler profilinizi merak edip, profilinizi incelediğinde eğer ilgisini çeken bir içeriğe sahipseniz sizi takip etme veya gönderilerinizle etkileşimde bulunma eğiliminde bulunur.

Instagram Etkileşim Aracı, Instagram web sayfasında çalışan bir eklentidir ve sizin için belirlediğiniz etiketlerde, zaman ayarlı, otomatik beğeni ve yorumlar da bulunarak etkileşim almanızı sağlar.

Uygulamayı kullanmadan önce lütfen Instagram limitleri hakkında bilgi edininiz.

Instagram Etkileşim Aracı Ayarları
Instagram Etkileşim Aracı Ayarları

Etiket Ayarları

Instagram Etkileşim Aracı ile belirlediğiniz etiketlerde beğeni ve yorum yapabilirsiniz. Etiket Öner butonu ile girdiğiniz etiketlere benzer, etiket önerilerini görebilir ve isterseniz bunları kendi listenize kolayca ekleyebilirsiniz.

Instagram Etkileşim Aracı - Etiket Önerisi
Instagram Etkileşim Aracı – Etiket Önerisi

Zaman Ayarları

Etiketlerinizi belirledikten sonra, zaman ayarları bölümünden kaç saniyede bir etkileşimde bulunmak istiyorsanız bu kısımdan ayarlamalısınız. Bu ayar tüm etkileşimler (beğeni, yorum ve beğeni ve yorum) için geçerlidir. Örneğin; 15 yazdığınızda ve beğeni yapa tıkladığınızda 15 saniyede bir belirlediğiniz etiketlerde belirttiğiniz gönderi sayısı kadar beğeni yapacaktır. 120 saniye yazmanız durumunda 2 dakikada bir etkileşimde bulunacaktır. Bu tamamen sizin tarafınızdan kontrol edilebilir olarak tasarlandı.

Instagram Etkileşim Aracı - Zaman Ayarları
Instagram Etkileşim Aracı – Zaman Ayarları

Beğeni Ayarları

Etiketlerinizi ve zaman ayarınızı belirledikten sonra beğeni ayarlarından, beğenilecek gönderi sayısını belirleyerek, beğeni etkileşiminde bulunabilirsiniz. Girdiğiniz gönderi sayısı, girdiğiniz etiket sayısına bölünerek, zaman aralıklı beğeni yapılır.

Instagram Etkileşim Aracı - Beğeni Ayarları
Instagram Etkileşim Aracı – Beğeni Ayarları

Gönderiler beğenilirken anlık olarak hangi fotoğrafı ne zaman beğendiğinizi görebilir, fotoğrafa tıklayarak yeni sekme de açılan fotoğrafı dilerseniz kontrol edebilirsiniz.

Instagram Etkileşim Aracı - Beğeni İşlemleri
Instagram Etkileşim Aracı – Beğeni İşlemleri

Yorum Ayarları

Etiketlerinizi ve zaman ayarınızı belirledikten sonra yorum ayarlarından, yorumlarınızı ve yorum yapılacak gönderi sayısını belirleyerek, yorum etkileşiminde bulunabilirsiniz. Yorum etkileşiminde yorumlar, belirlediğiniz yorumlar arasından rastgele seçilmektedir. Girdiğiniz gönderi sayısı, girdiğiniz etiket sayısına bölünerek, zaman aralıklı yorum yapılır.

Instagram Etkileşim Aracı - Yorum Ayarları
Instagram Etkileşim Aracı – Yorum Ayarları

Gönderilere yorum yapılırken anlık olarak hangi fotoğrafa ne zaman yorum yaptığınızı görebilir, fotoğrafa tıklayarak yeni sekme de açılan fotoğrafı dilerseniz kontrol edebilirsiniz.

Instagram Etkileşim Aracı - Yorum İşlemleri
Instagram Etkileşim Aracı – Yorum İşlemleri

Beğeni ve Yorum Ayarları

Etiketlerinizi ve zaman ayarınızı belirledikten sonra gönderilere hem beğeni hem de yorum etkileşiminde bulunmak istiyorsanız beğeni ve yorum ayarlarını kullanmalısınız. Girdiğiniz gönderi sayısı, girdiğiniz etiket sayısına bölünerek, zaman aralıklı beğeni ve yorum yapılır. Yorumlar, yorum ayarlarında belirttiğiniz yorumlardan, rastgele seçilmektedir.

Instagram Etkileşim Aracı - Beğeni ve Yorum Ayarları
Instagram Etkileşim Aracı – Beğeni ve Yorum Ayarları

Gönderilere beğeni ve yorum yapılırken anlık olarak hangi fotoğrafa ne zaman beğeni ve yorum yaptığınızı görebilir, fotoğrafa tıklayarak yeni sekme de açılan fotoğrafı dilerseniz kontrol edebilirsiniz. Beğeni ve yorum işleminde iki işlem aynı anda değil belli zaman aralığıyla yapılmaktadır.

Instagram Etkileşim Aracı - Beğeni ve Yorum İşlemleri
Instagram Etkileşim Aracı – Beğeni ve Yorum İşlemleri

Girdiğiniz ayarlar otomatik olarak kayıt edilmektedir, uygulamayı kullandığınız süre boyunca girdiğiniz ayarları görüntüleyebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerekenler

Uygulama sizin tarafınızdan etkileşimde bulunulacak gönderi sayılarına ve zaman ayarlarına hiçbir kontrol uygulamaz. Tüm kontrol sizdedir. Instagram günlük limitlerini aşmadan dilediğiniz gibi etkileşimde bulunabilirsiniz.

Uygulama farklı hesaplardan test edildi ve herhangi bir sorunla karşılaşılmadı. Fakat Instagram her hesap için farklı limitler tanımlayabilmekte, bu yüzden bir sorunla karşılaşmanız durumunda lütfen iletişime geçin ve durumu düzeltmek için harekete geçebileyim.

Yeni hesapların Instagram günlük limitleri daha düşük olmakta, eğer yeni bir hesabınız varsa az sayıda gönderiyle başlayıp limitleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Uygulama Kurulumu ve Aktivasyonu

 • Uygulama Instagram‘ın web sitesi üstünde çalışmaktadır. Herhangi bir kullanıcı adı ve şifre paylaşmanız istenilmez. Uygulamayı kurmak için öncelikle Tampermonkey tarayıcı eklentisini tarayıcınıza yüklemeniz gerekir. Uygulama bu eklenti üstünde çalışmaktadır.
 • Uygulama Chrome linki : Tampermonkey
 • Uygulama ücreti hesap başına aylık 10 TL’dir.
 • Deneme kullanımı için lütfen iletişime geçiniz. İlk kullanıma mahsus 7 günlük deneme hesabı tanımlanır ve süre sonunda hesabınız pasif hale çekilir. Kullanmaya devam etmek lütfen için diğer adımları uygulayınız.
 • Uygulamayı kullanmaya devam etmek için her ay aşağıdaki hesaba ödeme yapmanız gerekir.
 • Ücreti hesabıma yatırırken açıklama kısmına Instagram kullanıcı adınızı yazmanız aktivasyonu hızlandırır.
 • Bana, yardım ve ödeme işlemi için aşağıdaki iletişim bilgilerimden kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Ödeme gerçekleştikten sonra tarafınıza iletilecek olan linki,
 • Tampermonkey > Kontrol paneli > Araçlar > Url’den yükle, kısmına kopyalayarak uygulamayı kolaylıkla kurabilirsiniz. 
 • Bu adımdan sonra eğer hesabınız doğrulandıysa Instagram’a giriş yaptığınızda uygulama sağ üst menüde seçenekler > ayarlar şeklinde görülür ve önünüze bir popup açılır. Buradan uygulama ayarlarınızı girerek kolayca etkileşime başlayabilirsiniz.
 • Etkileşimde bulunmadan önce Instagram limitleri hakkında bilgi edininiz. Yoğun yapılacak işlemlerde, yapılan engellemeden uygulama ve şahsım sorumlu değildir.
 • Uygulamayı satın alan herkes bunu kabul etmiş sayılır.

İletişim Bilgilerim

Email : bahadirtortop@gmail.com

Instagram : bahadirtortop

Ödeme Yapabileceğiniz IBAN Numaraları

Ziraat Bankası

TR 5000 0100 2487 0125 8812 5003

Osman Bahadır Tortop

TEB

TR410003200000000035750570

Osman Bahadır Tortop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir